Rychlý pronájem vozu

Každý automobil jednou vypoví svoji službu a musí zkrátka do servisu. Ať už se to týká klasických oprav, jako je výměna oleje, či filtrů, tak stejně musíte do servisu. V takovém případě musíte co nejrychleji sehnat náhradu, za svůj vůz, abyste mohli normálně fungovat a také jezdit do práce. Nejlepší možností je mít dva vozy a vždy když, je jeden v opravě, zvolit ten náhradní. Ovšem většina lidí tuto možnost nemá, a tak je odkázaná buď na rodinu, nebo přátelé. Ovšem i tam nemusíte pochodit a je tak nejlepší se rovnou obrátit na pronájem vozu.

levná autopůjčovna

Levná autopůjčovna Praha, je jako stvořená pro tyto situace a nabídne Vám náhradu za Váš vůz. Všechny vozy, které firma půjčuje jsou v čistotě a dbá se na to, aby během pronájmu nevznikl žádný problém. Všechny vozy podstupují pravidelný servis a t automobily jsou tam vždy připravené vyjet do provozu. Autopůjčovna má velice příznivé ceny a také má své vozy vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku. Mezi jejich vozy patří automobily značky Škoda a můžete zvolit starší modely, jako je Felicia, Fabia, či Octavia. Na své vyjížďky náhradním vozem můžete vzít i své malé děti, kterým poskytne pronajímatel dětské sedačky zdarma.

levná autopůjčovna

Samozřejmostí je, že jsou vozy pojištěné proti nehodě a také krádeži. Dále Vám bude zapůjčena navigace, díky které vždy dorazíte na správné místo. Za pronájem navigace se naplatí je zdarma. Mezi další zajímavé věci patří ještě pronájem sněžných řetězů, pokud se chystáte na hory. Ty jsou taktéž zdarma. U každého vozu je rozepsaná cena a v případě, že budete mít vůz zapůjčený déle jak 10 dní, dostanete 11 den zdarma. Ceny jsou rozepsaná od jednoho dne pronájmu, až po pronájem na celý měsíc. Pokud tedy náhle Váš vůz odešel a potřebujete nutně náhradu, tak se obraťte na tuto suprovou a spolehlivou spolčenost. Nebudete litovat a určitě se rádi vrátíte.