Výlet na ostrov Sodor

Chtěli jste jako děti být strojvedoucí nebo výpravčí, mít vlastní nádraží třeba ve velkém městě nebo nějaké malé vesnické nádraží někde v přírodě? Hráli jste si na průvodčí ve vlaku kde štípete jízdenky, na pokladní co jízdenky prodává nebo na pana výpravčího s červenou čepicí a píštalkou co vypravuje vlaky? Proč si ten sen nesplnit s mašinkou Tomášem. Mašinka Tomáš Trackmaster je právě to co hledáte.

mašinka Tomáš

Vydejte se se svými dětmi nebo sami do dob, kdy jste jezdili vlakem třeba za babičkou nebo s rodiči na výlety, sledovali za oknem ubíhající krajinu a objevovali nová místa. Mašinka Tomáš je animovaná pohádka pro nejmenší děti o mašince Tomáš a jeho přátelích ze železnice a proto je na trhu spoustu zboží a hraček právě s mašinkou Tomášem. Pokud máte rádi vlaky a vše kolem nich, s mašinkou Tomášem Trackaster zažijete se svými dětmi spoustu dobrodružství a zábavy. Postavte se svými dětmi ostrov Sodor kde se s Tomášem a jeho kamarády pustíte do báječných dobrodružství. Objevte kouzlo mašinek poháněných baterií. Koleje mašinka Tomáš se dají postavit pokaždé jinak. Mašinku Tomáš můžete koupit jako samotnou lokomotivu nebo s vagony k připojení.

večerní koleje

V nabídce jsou i ostatní Tomášovi kamarádi s více vagony, takže nudit se určitě nebudete. Na stránkách masinka-tomas.cz si můžete vybrat z mnoha produktů. Můžete si pořídit jen samotné mašinky a udělat si sběratelskou sbírku, koleje které se dají libovolně sestavovat nebo přímo celé sady. V nabídce najdete také mašinku Tomáš se svítícím podvozkem a svítící koleje, které určitě potěší večer děti při usínání. Tomáš, Gordon, Emily, Percy, James, Hiro, Charlie, Spencer, Nia, Rebecca, Kevin, Lexi, Carly, Diesel, Kana, Létající Scot, Harvey, Gina, Duchess, Kenji a Henry už čekají až se s nimi vydáte na ostrov Sodor a zažijete mnoho dobrodružství a zábavy.