Domácí pípa

Milujete točené pivo, ale hospoda je dost daleko, jak se dostat zpátky, je vždycky problém, buď si vzít taxi, nebo aby vás někdo odvezl, což se pochopitelně v noci nikomu nechce? Pak je tu sorta pivařů, kteří na točené také nedají dopustit, ale poslední dobou mají pocit, že v hospodách se nějak zhoršili, v jedné točí pivo značky, kterou ze zásady odmítají, ve druhé jim nějak přestává chutnat, navíc mají pocit, že ty půllitry jsou poslední dobou opravdu špinavé, ve třetí osvěžovně je neskutečně protivnej výčepní, kterej se snaží každého vzít na hůl. No a pak je tu ještě jedna skupinka a tu tvoří kuřáci. Chlapi, kteří si to pivo bez cigára prostě nevychutnají. Přes léto by problém nebyl, postojí u svého výčepu, nebo posedí na zahrádce hostince, ale co v zimě? S každou cigaretou trpí na mrazu a vichru. A pro všechny tyto pivaře je tu nabídka, o které se jim ani nesnilo, protože vůbec netušili, že pivo točené není výsadou jen hospod, restaurací, výčepů a dalších občerstvovacích zařízení.

pípa

Oni si totiž mohou splnit svůj životní sen a mít točené doma. Kdykoliv budou chtít, si roztočí vlastní pípu a už mohou vychutnávat zlatavý mok. Odpadají jízdy předraženými taxíky, nervování se s hádavým výčepákem, dumání nad tím, čím to je, že se to pivo v hostinci Na Růžku tak zkazilo. Ještě se ale můžeme setkat s jedním problémem a tou je váš rodinný stav. Pokud nejste stéle svobodný, ovdovělý, nebo šťastně rozvedený, prostě pokud jste singl, který nevlastní ani žádnou přítelkyni, tak je vše OK, ale je dost pravděpodobné, že sdílíte jednu domácnost se svojí milovanou Maruškou a ta jaksi vaši pivní zálibu moc netoleruje. Jestliže na ni rovnou vybalíte, že si jdete pro svoji domácí pípu https://www.gastroserver.cz/20-vycepni-zarizeni-suche-sestavy, rozhodně doma počítejte s větším kraválem.

pípa

Maruška si rázem barvitě představí, jak jen točíte a točíte a stále pijete, dokud nelehnete v kuchyni pod stůl. Musíte na ni opatrně. Navnadit ji, aby se i ona dokázala na tu vaši pípu těšit. Napřed jí překvapíte, že jste se rozhodli upustit od návštěv hospod, nebo je alespoň hodně omezit, Maruška zbystří, trochu nebude věřit, že byste s ní chtěli trávit více volného času, no a když jí ještě nabídnete třeba prodloužený welnes víkend, nebo nějaké nové šaty, za ušetřené peníze za diškréce a taxíky, tak je Maruška prostě už vaše a sama se na pípu těší. Takže neváhejte a vybírejte, je opravdu z čeho.