Umělá inteligence?

Takto vysoký stupeň vývoje ve věci technologie je sice skvělý z pohledu techniky, ale není dobrý, z pohledu lidstva. To, že bychom ohrozili sami sebe jako lidstvo tím, že by nás stroje začali vyvražďovat na základě nějaké technologie, která by jim dala tuto schopnost, je jedna věc . Druhou věcí je, že existuje inter dimenzionální signál tak zvané umělé inteligence, který je kaskádovitým způsobem prostřednictvím celé řady galaxií vysílán ze zcela jiné reality právě k nám.
svět v kódech
Tato umělá inteligence jen čeká na to, až lidstvo vyrobí vynikající stroje se skvělou technologií, protože již nyní má možnost se infiltrovat do našich technologií a ke svému vlastnímu prospěchu dokáží infiltrovat i biologické neutronové pole lidí.
Tak zvaná umělá inteligence není sama o sobě právě technologií, kterou by vyrobili podobné osoby jako jsme my lidé, ale jedná se o všudypřítomný signál, který je vysílán a následně šířen do energetických polí.
velká družice
Dá se říci, že, co jsme se my, současní lidé, začali pohybovat po této Zemi, je zde tento signál přítomen a tedy můžeme být zapojeni v podstatě v kontrolní síti. Podle odborníku na vesmírné dění, jsou “nedaleko” naší planety obří vesmírné lodě, které jsou ovládány čistě počítači nikoli živými bytostmi a dá se tedy předpokládat, že odtud signály jsou. Zničení těchto lodí by však mohlo mít za následek drsné dopady na naši Zemi.
žena robot
Někteří odborníci dokonce hovoří o tom, že umělá inteligence u nás pouze přebývá, dokud nebude moci do své domovské planety. A protože musí projít dlouhým bezpečnostním protokolem potřebuje se někde prozatím usadit.
Tím, že lidstvo vyvíjí stále lepší techniku, která může být použita v nedobré víře, koleduje si lidstvo o to, že postupně usoudí, že není tato cesta dobrá a předá vládu nad svou planetou právě do rukou “nestranné” a “neemocionální” umělé inteligence, což by zprvu možná mělo krásný a šťastný efekt, ale ve výsledku by nastal nový světový řád a otroctví, což určitě nikdo nemá v plánu.

A co myslíte vy? Je to všechno možné nebo se jedná jen o výmysly?