Stala se vám autonehoda? Potřebujete pomoc s vašim odškodným po autonehodě?

Stala se vám autonehoda? Potřebujete pomoc s vašim odškodným po autonehodě? Ano, jsme firma, která stojí za svými klienty a pomáháme jim, co je v našich silách možné!

Ano, jsme firma, která funguje na trhu několik let a vyhráli jsme mnoho pojistných událostí, kde pojišťovny vás chtěli strhávat z kůže a chodit vinu na vás, dnes se to nestane. Již ne!

Jsme tady pro vás, a hlavně pro ty, kteří nemají strach říct pojišťovnám stop agresi kvůli neznalosti obchodních podmínkách při sepisování smlouvy a uvádění viny na vás. Z právnických hledisek jsme na to experti a co je pro nás důležité, ať pravda se přenese před lží a bude sjednaná spravedlnost. Stop agresi pojišťovnám, stojíme hlavně za vámi, za našimi klienty.

Autonehoda

Co teda dělat? Nejprve musíte se zaregistrovat do našeho programu a sjednáme si schůzku. Musíme se domluvit, jak budeme postupovat dal a projednat co bude našim cílem, abychom vám zajistili ochranu a popřípadě právní pomoc, která v naší firmě je hodnocena jako nad míra kvality našich služeb. Naší spolupráci to začíná, že nás zavoláte a domluvíme vše po telefonu a na schůzku vám dáme termín. Vy si připravíte potřebné materiály či podklady od pojišťovny, od auta a tak dále. Budeme zkoumat, kde vlastně ta chyba stojí a budeme se domlouvat, co napíšeme jako odvolávací dopis a budeme upřesňovat informace kolem autonehody a kdo byl vlastně viníkem.

Pojistná událost, a jak se to řeší.

Potom vás předání k našim specialistům, kteří vám výpočtu náhradu škody a budeme jednat, co budeme dalším krokem a jestli jste s částkou spokojeni. Jak sepíšeme administrativu, domluvíme termíny a podáme na pojišťovnu, tak budeme čekat na jejich odpověď a jestli pojišťovna uzná svoji chybu a bude vás dopřána částka, kterou vám odebraly. A když to nepůjde přes cestu mírovou, budeme muset je podat k soudu, ale to předbíháme. Chceme pro vás spravedlnost a budeme za vás bojovat, je to naše práce.