Ručení nemovitým majetkem má mnoho výhod

Jestliže jste uvízli ve slepé uličce, kdy potřebujete peníze, ale nechtějí vám je nikde dát, jelikož máte nižší než stanovenou bonitu anebo nemáte dostatek financí na povinnou spoluúčast, zkuste to v nebankovní společnosti. Získáte zde úvěr se stejnou úrokovou mírou, jakou by vám nabídli v bance, ale za mnohem vstřícnějších podmínek. Vlastně je zde jen jedna zásadní záruka, kterou musíte splnit, abyste dosáhli na úvěr snů – a to je ručení nemovitostí.bankovky v nákupním košíku
Záruka v podobě nemovitosti je typickou podmínkou nebankovních hypoték. Zatímco v bankách se s takovou zárukou setkáte především u ručení za americkou půjčku, v nebankovních společnostech se jedná o naprosto běžnou podmínku, ať už se rozhodnete pro libovolný úvěr.
A má to své nesporné výhody. Díky této dostatečně silné záruce už nemusíte řešit nic dalšího. Nemusíte dokládat žádné další důkazy své solidní finanční situace a toho, že budete úvěr opravdu splácet. Když ručíte nemovitostí, tak je každému jasné, že se ze svých povinností nebudete snažit vykroutit.indická měna, bankovky, sloupec mincí
Na druhou stranu to ovšem neznamená, že byste se měli automaticky bát, že o záruku přijdete – když budete pravidelně a bez potíží splácet, nic takového vám nehrozí. Ba naopak, díky chytře nastaveným splátkám ve svém rozpočtu takové výdaje ani nepoznáte.
Navíc, záleží jen na vás, čím se za svůj úvěr zaručíte. Můžete si sjednat hypotéku na dům, stejně tak jako hypotéku na pozemek od Fahd.cz anebo na libovolnou jinou nemovitost. Záleží především na hodnotě vámi zvoleného majetku, protože od její aktuální výše se bude odvíjet to, kolik peněz si můžete prostřednictvím úvěru půjčit.
Jak je tedy vidět, jedná se o velice pružnou nabídku, kterou do značné míry ovlivňujete vy sami – zaručte se rodinnou vilou a máte po ruce bez meškání několik miliónů korun, naopak malá garáž vám udělá dobrou službu, když jde o tisíce.