Lustry a světla by měla vhodně doplňovat interiér bytu

Jen si to představte – máte krásný moderní byt, kde je všechno natřeno na bílou, nábytek je bílý a protože je léto, máte tam svěží letní doplňky, které jsou v jasných barvách, tak, abyste se cítili dobře. A najednou, zčista jasna, uprostřed obýváků visí ten nejstarší a nejošuntělejší lustr, který snad pletla ještě babička Masaryka. A v tom stará žárovka, která má větší spotřebu než půlka elektroniky v domě dohromady. Nebudeme lhát, tohle je opravdu obrázek, který si nechceme představovat a pro každého, trochu umělecký citlivého, to musí být jako pěst na oko. Pochopíme, pokud náhodou nebyl čas sehnat ještě nějaký ten pěkný lustr nebo snad nezbyly peníze – ale zase na druhou stranu, lustr není zas tak drahá záležitost. A dají se sehnat i pěkné lustry, které dobře doplní váš interiér, aniž by to křičelo na celé kolo – nepatřím sem!
obsluha kavárny.jpg

Žárovky nejsou alfou ani omegou

Tím hlavním by vždycky měly být lustry nebo alespoň to, co zaobalí ostré světlo žárovky do nějakého pěkného „oděvu“. A takových vymožeností a nádher je spousta, stačí si opravdu jenom rozkliknout internetový prohlížeč a podívat se na stovky e-shopů, kde se můžete koukat klidně i celé hodiny. Člověk by se měl ve svém bytě cítit dobře. Všechno by to mělo alespoň trochu ladit, jakmile to je jedna velká mixtura všech barev a chutí, není to zrovna ten nejpřitažlivější pohled. Proto byste měli dbát na správný výběr vybavení do vašeho bytu. vám poradí, kde se podívat po nejlepších žárovkách do vašeho lustru.
historický lustr.jpg

Krystaly se hodí leda do moderního bytu nebo starého domu

A tím domem myslíme opravdu starý dům, žádnou bytovku. Tam se prostě lustr, který je ozdobený krystaly, nehodí. Může to být sebedražší sranda, ale někdy je lepší se raději uskromnit. Pokud mermomocí chcete, tak si jej koupit můžete, nebude to ale do vašeho interiéru sedět.