Jednoduchá tvorba stránek

Pro laika může připadat tvorba vlastního webu skoro až zázračně, ale rozhodně se nejedná o nic extrémně složitého. V podstatě se dá říci, že s trochou snahy si může bez větších problémů vytvořit své vlastní internetové stránky i naprostý laik, který nikdy neprogramoval nebo nepracoval s grafikou. Díky moderním intuitivním editorům je možné vyrobit si jednoduché stránky během několika málo hodin. Samozřejmě pouze v případě, že si chcete vytvořit pouze jednoduchý web. Máte-li v plánu mnohem větší projekt, samozřejmě se práce notně protáhne a zkomplikuje. Ale i tak je to možné.
rozdělení na pc

Je to zdarma

Velkou výhodou jak pro amatérské, tak i profesionální tvůrce webů je, že editory jsou dnes až na pár výjimek k dispozici zdarma. Ne všechny ale nabízejí stejné možnosti. U některých je nutné přeci jen několik stovek zaplatit, abyste mohli vytvořit složitější stránky. Podstatné je, že všechny současné editory jsou snadné na pochopení a dá se v nich poměrně jednoduše orientovat. Samozřejmě, že u všech jsou k dispozici on-line manuály, které je dobré si prostudovat. Pouze tak zvládnete vytvořit stránky, na které budete moci být hrdí.

Nejen angličtina

Pokud nepatříte zrovna mezi zkušené angličtináře, nemusíte se bát, že editory nebudou pro vás. Samozřejmě jich je mnoho pouze v anglickém jazyce, ale například takový Webnode je kompletně v češtině, takže se v něm neztratíte.
město a monitory

Zvládnou i eshop

I když existuje pár editorů zdarma, které nejsou vhodné k tvorbě internetových obchodů, většina z nich obsahuje nástroje, se kterými si alespoň malý eshop vybudovat dokážete. Budete-li ale chtít prodávat velké množství sortimentu, nejspíše si budete muset koupit speciální program, který přeci jen nabízí mnohem více možností. Patříte-li však mezi úplně začátečníky co se týče tvorby webu, raději si najměte někoho zkušeného, který vám vytvoří profesionální eshop, jenž bude fungovat bezchybně.