Dopřejte si více peněz

I vy prožíváte příběh s názvem mnoho nevýhodných půjček z minulosti. Zakoupili jste si starší byt, který potřeboval rekonstrukci a postupně jste si na něj půjčili několik menších částek. Splátky se postupně sčítaly, až narostly v nepříjemnou sumu. Dříve nebyl problém všechny závazky uhradit, ale ve chvíli, kdy jste na delší čas onemocněli a snížil se vám příjem, začaly vaše potíže. Nemusíte se cítit provinile. Nenaplánovali jste si splácení špatně. Takový příběh prožívá i mnoho dalších. Řada z nich už přišla na velmi efektivní řešení. Tím je refinancování půjček! Nebankovní americká hypotéka je moderní produkt, který si spotřebitelé velmi oblíbili.

přestávka na kávu

Americká hypotéka spojuje dvě největší výhody oblíbených úvěrů. Je zaručena některou nemovitostí, a proto je poskytována na velmi nízký úrok. Zároveň se však chová jako spotřebitelský úvěr a hotovost, kterou získáte můžete použít podle vašich potřeb a podle vaší aktuální situace. Nevyžaduje účelové čerpaní, jako klasická hypotéka. Také se vám bude líbit flexibilita jejího splácení. Získali jste peníze dědictvím nebo výhodnou obchodní transakcí? Splaťte úvěr v plné výši! Nebudou vám účtovány žádné další poplatky. Získali jste vysokou finanční odměnu? Zašlete mimořádnou splátku! Zkrátíte si dobu splácení úvěru. Našli jste zajímavější nabídku? Můžete úvěr zase refinancovat, a to i v běžných bankách!

spořivý čuník

Nezávaznou kalkulaci vám zpracuje úvěrový specialista poté, co vyplníte kontaktní formulář. Každý klient má jiné potřeby, a proto jsou nabídky zpracovávány vždy individuálně tak, aby co nejlépe vyhovovaly vaší rodinné situaci.

Rozhodněte se pro refinancování úvěrů co nejdříve. Nízké úrokové sazby nemusí na trzích kralovat věčně a vy přijdete o možnost platit měsíčně nižší částku. Novou půjčku můžete splácet dokonce až třicet let! Už neváhejte!