Využijte solární energii, je zcela zdarma

Takže proč nepoužít něco speciálního, co ji vstřebá, ještě vám to bude plnit praktickou funkci a navíc hezky ohřívat vaši vodu? Solární plachty na váš bazén jsou tak ideálním prostředkem, který vám zpříjemní každodenní koupání.

Po praktické stránce stejně vždy potřebujete nějakou plachtu na váš bazén. I když si říkáte, že nic takového nepotřebujete, nebo k čemu by to bylo, tak posléze zjistíte, že je to výhoda mít pokrytou hladinu.

schůdky

· Už možná jenom z toho důvodu, že jste si jistější, že vám tam nezahučí nějaké nezbedné dítě, které jde kolem, protože u dětí se nikdy nemůžete spolehnout na jistotu, spíše naopak u nich se vždy akorát tak můžete spolehnout na to, že jakmile je ztratíte z dohledu nebo necháte vteřinu o samotě, že se hned něco stane. A to nechceme nic přivolávat, ale jistě to znáte moc dobře z vlastních zkušeností, kdo už někdy děti vychovával tak přesně bude vědět.

· Dalším důležitým prvkem je jistě fakt, že nemusíte každý den vytahovat mrtvé broučky, komáry a mravenečky či berušky z vašeho soukromého rybníčka tedy bazénu, ale oni v tom zkrátka vidí jenom vodu, takže často najdeme uhynulý hmyz v našem bazénu a to opravdu kolikrát vytahujeme denně, nebo ještě větší neštěstí, když tam skončí nějaký ptáček či jiné malé zvířátko.

· Díky plachtě tak tomuto všemu zabráníte a navíc vám příjemně ohřeje vodu. Alespoň solární plachta toto dokáže a umí toho ještě více: https://eshop.techneco.eu/Solarni-plachty.

plavec

Hladina vždy zakrytá

Každá plachta samozřejmě závisí na vašich rozměrech bazénu, který doma máte. Plachta totiž musí ležet přímo na hladině bazénu, aby docházelo k přímému přesunu tepla. Během dne je to tak naprosto ideální volba, abyste si vodu nechali trochu ohřát. Sluneční záření je přitom zdarma, takže proč toho nevyužít. Nemusíte nic jiného a zbytečně složitého vymýšlet. Nebo se kvůli studené vodě nekoupat. Nyní se budete moci okoupat kdykoliv!