Stěhujeme se po Praze

Tak a je to tady zase. Zase mne čeká třídění, balení, hromadění. Tím bude práce v bytě hotova. Pak přenášení, balení auta, ukládání. Převoz. A zase dokola. Vynášení a ukládání v novém bytě. A pak nekonečné rozbalování, umísťování, uklízení. A pak ještě zpátky do opuštěného bytu, vymalovat a připravit jej na předání v původním stavu.

Stěhováky najdete na netu

Ne, tentokrát se na to vykašlu. Najmu si stěhováky. Díky změny v práci, jsem dostal přidáno, tak ty peníze alespoň využiji smysluplně. Stěhování levně po Praze Stehovani-mamut.cz zajišťuje firma uvedená v odkazu. Když jsem zjistil, co dělají, jak to dělají, jak to mají všechno do posledního detailu promyšleno, byl jsem rozhodnutý právě pro ně. Nabízejí totiž skutečný stěhovací full servis. Zkrátka vše od A do Z. Jen si představte, že jejich práce začíná balením všech věcí a končí vymalováním opuštěného bytu, pokud to nájemní smlouva vyžaduje pro předání bytu pronajímateli. Čím více jsem o Mamut s.r.o. zjišťoval, tím větší kámen mi padal ze srdce. Kromě bytu totiž musím vystěhovat i garáž a přilehlý menší sklad. Po telefonické poptávce se dostavil chlapík. Na vše koukal, všechno si zapisoval. Tu a tam se na něco zeptal, něco detailněji prohlédl, nafotil, potěžkal.

Stěhování

Pak si prohlédl i byt, kam se všechny ty mé krámy budou převážet. Trochu kroutil hlavou nad přístupem do domu a říkal, že bude muset vyřídit povolení dočasného parkování. Jinak prý riskuje botičku. Chlapík se pak se mnou rozloučil a následující den mi přišla cenová nabídka. Vážení, tak překvapený jsem ještě nebyl. Že já hlupák jsem se kdysi se všemi těmi krámy tahal sám. Vždyť ta cena je více než příjemná. Obratem jsem cenovou nabídku odsouhlasil a dohodli jsme si den D a hodinu H. Taky jsem se dohodl, že u samotného stěhování se nebudu těm silných chlapům motat pod nohama a přijedu až do nového, když už bude hotovo.