Rychle jste přibrali? Jste rychle to můžete zase shodit


Hubnutí je proces, který je pro většinu lidí složitý a často nekončí úspěchem. Na vině bývá většinou špatný způsob ubírání kilogramů. To se ale dá změnit.

Rychle jste přibrali? Jste rychle to můžete zase shodit

Nadměrné váha trápí stovky milionů lidí po celém světě a nemalé množství z nich sídlí i v České republice. Češi nejsou známí zrovna pro své omezování se v jídle. Naopak, rádi se najíme, a ještě to k tomu zapijeme pivem, které je kalorickou bombou samou o sobě. Špekové knedlíky, svíčková na smetaně, vepřové se zelím a další kulinářské laskominy si dnes a denně dopřává většina našinců a podle toho také vypadají naše těla. Obézních lidí je v naší populaci více než dost. Rozhodně atakujeme první místa v Evropě a s takovým tempem brzy budeme na vrchních příčkách ve světových statistikách.

Jezte zdravěji

Chcete-li se tomu vyvarovat, je dobré začít s hubnutím. I když se to pro valnou část lidí trpících obezitou zdá už jako jakési nepovedené zaklínadlo, skutečně se zhubnout dá. A to dokonce velice rychle. A nemusíte se kvůli tomu nechat připoutat někde ve sklepě a živit se jen suchým chlebem a zapíjet to čistou vodou. Daleko méně drastičtější a snad dokonce i účinnější metodou je ketonová dieta .

Dodržování pravidel není snadné

Určitě jste o tomto typu diety alespoň jednou někde slyšeli. Jedná se o jedno z mála funkčních opatření, které dokáže i velmi silně obézní typy jedinců zase dostat na normální váhu. Chce to však jen jediné – dodržovat bez remcání jídelníček. A z čeho se vlastně takový jídelníček skládá? Prakticky ze všeho krom vysoce tučných jídel a cukru. Ovšem ty musíte vynechat prakticky úplně. Cukry totiž fungují jako palivo. Když palivo odeberete, nahradí jej tuky. Pokud však zase začnete glukózu konzumovat, celý proces se bleskově zastaví a vám zbydou tak akorát oči pro pláč.

Shoďte nadbytečnou váhu

Vyhledejte odborníky

Předejít tomuto scénáři můžete třeba tím, že si necháte dietu napsat přímo na míru. Díky tomu nejenže nebudete mít hlad, ale ani chuť na to konzumovat cokoliv jiného, než co máte napsáno v jídelníčku. A nestojí to mnoho.