Radši vlastní než pronájem

Jste mladý a stéle bydlíte u rodičů? S přítelkyní se setkáváte venku nebo u vás sem tam přespí, ale už byste si rádi zařídili něco vlastního?

mladý pár

Nechcete každé ráno potkávat rodiče a večer se krotit? Jste vydělávající osoba a nic vám v tom nebrání se kouknout po něčem vlastním. Do podnájmu nechcete a radši budete dávat peníze do hypotéky a splácet si své? Pořídit si pozemek a začít stavět je dost nákladné a ne každý na to má. Mi vám nabízíme jinou variantu bydlení. Budete ve vlastním. Pořiďte si mobilní dům. Mobilní domy jsou v dnešní době rozšířené a jejich vzhled je moderní a elegantní. Zapadne do zahrádkářské kolonie i do města. Domy jsou obyvatelné celoročně díky speciálnímu zateplení a izolaci. Můžete v nich bydlet trvale. Jsou stavěny podle stavebního zákona a dají se zkolaudovat a zažádat o číslo popisné. Finančně se domy pohybují v daleko lepší cenové relaci než stavba domu.

našetřené financ

Příkladem vám uvedeme jeden z našich domů, který si nechali zákazníci upravit podle jejich potřeb. House SW1 N LavaroHouse. Dům má čtyřicet osm metrů čtverečních. Na délku dosahuje dvanácti metrů a na šířku čtyř metrů. V domě je dostatek prostoru pro rodinu s dětmi. Dům má obývací pokoj spojený s kuchyní a dále dětský pokoj a ložnici. Když nemáte děti nebo je teprve plánujete, můžete využít místnost dětského pokoje jako prostor pro hosty. Dům je vybaven elegantním nábytkem. Dům je uskladněn na naší pobočce Vestec.

Domy mohou být dodávány i bez vybavení. Můžete si je dovybavit samy. Některé domy jako výše uvedený dům může být na přání upravován. Jedná se o změny některých příček nebo místností. Při koupi nového domu si můžete vzhled domu naplánovat podle vašich přání. Na našich stránkách najdete online konfigurátor mobilních domů. Kde si můžete dům postavit do lesa nebo do hor a zvolit si jeho vnější vzhled oken, okapů, dveří, fasádu domu i barvu střechy. Koukněte na naše stránky.