Láskyplný dárek k výročí pro vaši manželku

Výročí svatby je vždy důležité, na to nezapomínejte. Pokud na výročí zapomenete, může se stát, že strávíte několik nepříjemných nocí na gauči, nebo hůř, bez večeře. Ale teď k tomu hlavnímu. Jak vybrat dárek a ke kterému výročí se jaký hodí nejlépe?

snubní prsteny

Výročí mají různé názvy a dělí se podle toho, jak dlouho jste spolu. Začněme ale klasickým výročím, ke kterému se žádný název a typ dárku nevztahuje. K těm ostatním se ještě dostaneme. Základem je věnovat svůj čas. Romantická večeře v pěkné restauraci, víkend v lázních, nebo výlet na oblíbené místo. Jako dárek mnohdy postačí květiny, ale když přidáte něco navíc, jistě se na vás zlobit nebude. Je-li vaše manželka parádnice, jistě ji potěší originální zlaté šperky, jako třeba jedinečný designový prsten, přívěsek vyjadřující vaši společnou vzpomínku, nebo náramek s datem vaší svatby.

Téměř každý rok výročí se nějak nazývá, ale projděme si pouze ty nejpodstatnější.

Za první rok vašeho manželství, kterému se říká bavlněná svatba a hodí se tedy dárek z bavlny.

Po deseti letech už se jedná o svatbu cínovou a tudíž i dárek by měl být vyroben z cínu.

Křišťálový svatba nastává po patnácti letech a je jen na vás, zda darujete manželce křišťálovou karafu, šperk z broušeného křišťálu, nebo vymyslíte něco jiného.

Jste spolu už dvacet pět let? Tak to si zaslouží krásný stříbrný šperk a odteď už jen a jen šperky, za to že to s vámi tak dlouho vydržela.

Po padesátí letech manželství – srdečně gratuluji, pokud jste to doklepali takhle daleko, se jedná o zlatou svatbu a tudíž i dárek by měl být zhotoven ze zlata.

A po šedesáti letech spolu už slavíte svatbu diamantovou, tudíž doufejme, že jste dobře šetřil.

bílý diamant

Existuje ještě mnoho druhů výročí, ale pravděpodobně si je jen těžko zapamatujete a nejdůležitější na tomto datumu je to, že jste spolu vydrželi tolik let v lásce, přes veškeré hádky, starosti i nemoci. Najít totiž někoho, s kým chceme strávit celý svůj život, je tím nejlepším dárkem, jaký můžete sami sobě dát. Chcete-li partnerce ukázat, co pro vás znamená, můžete jí nechat vyrobit šperk na míru a s motivem, který jí řekne vše, co vaše srdce skrývá. V České Republice vyrábí dokonalé šperky s duší a na přání zlatnice Adéla Vomáčková, jejíž práce je uměleckým dílem tvořeným s láskou.