Bezpečná přeprava

Když se plánujete stěhovat, budete řešit, jak a hlavně do čeho, všechny vaše věci zabalit. Papírové krabice jsou fajn, ale porcelán do nich balit nebude to pravé, protože jejich pevnost není nic moc. Mnohem lepší jsou plastové krabice a bedny, ideálně i s víkem. Plastové bedny využijete i na každotýdenní odjíždění na vaši chatu či chalupu. Do plastové bedny s víkem můžete zabalit potraviny na celý víkend, abyste nemuseli na chalupě hledat nejbližší obchod a mohli jste si užívat klidu.

plastové krabice

Mnohé hospodyňky si již předem vaří jídlo, aby přes víkend nemusely, protože možná na chatě nemají takový komfort v kuchyňce, ale často také proto, aby se na chatě mohly věnovat skutečně rekreačním činnostem a nemusely trávit čas za plotnou. Plastovou bednu s víkem oceníte i pokud na chatu převážíte své domácí mazlíčky, jako křečka, morče či králíka a to ani ne na zvíře samotné, ale na krmení či podestýlku pro zvířátko, protože jen s plastovou krabicí s víkem máte jistotu, že si nezašpiníte interiér vozidla. Plastové bedny s víkem můžete využít i pro skladování zeleniny a ovoce, či jejich převoz. Ale i v garáži najdou své místo. Plastová bedna s víkem může být i voděodolná, což mohou ocenit třeba rybáři, kteří rybaří i v dešti a mají jen rybářský bivak, do kterého se může dostat déšť. Mít v plastové bedně suché věci na převlečení nebo dobrou svačinku.

plastová krabice

Že byste si chtěli plastovou bednu s víkem koupit, ale nevíte kde? Firma Schoellerallibert nabízí široký výběr beden a krabic nejrůznějších velikostí. Od malých až po kontejnery. Stačí kouknout na jejich stránky a vybrat si dle potřeby.

Převážíte v autě špinavé věci? Věci zašpiněné od bláta a hlíny? Není nic praktičtějšího než plastová bedna s víkem, do které špinavé věci uzavřete a nehrozí zašpinění kufru auta. Doma můžete plastovou bednu jednoduše umýt proudem vody a bedna je připravená k dalšímu použití.